Clean Sport learn more

results: list of results

Back to results
Competition Place Date Category Weapon Gender Event Type
Coupe du Monde Budapest 05.01.19 J S F I A

* Results of the competitions marked with asterisk were not validated yet.

Pool 1Piste 513:00 Referee: VOROS Balint (HUN) V/M HS HR HS/HR
BUL BLIZNAKOVA Aneliya 1 D/0 D/4 V/5 D/3 D/1 V/5 0.33 18 24 -6
SUI PELET Luna V/5 2 D/2 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 27 10 17
MEX BOTELLO Natalia V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 D/4 0.83 29 14 15
AZE JAFAROVA Narmina D/0 D/1 D/1 4 V/5 V/5 D/2 0.33 14 28 -14
GER SINGER Paula V/5 D/3 D/1 D/4 5 V/5 V/5 0.5 23 25 -2
CRO BALDO Zoe Marie V/5 D/0 D/1 D/4 D/3 6 D/3 0.17 16 26 -10
ITA PAGANO FUSCO Chiara D/4 D/1 V/5 V/5 D/4 V/5 7 0.5 24 24 0
Pool 2Piste 613:00 Referee: DOMINIK Grzegorz (POL) V/M HS HR HS/HR
ESP MARTINEZ FARGO Celia 1 V/5 D/2 D/1 V/5 D/1 V/5 0.5 19 21 -2
FRA LASBLEIZ Anna D/0 2 D/1 D/3 V/5 V/5 D/1 0.33 15 26 -11
HUN BERCZY Dorottya V/5 V/5 3 D/0 V/5 V/5 V/5 0.83 25 12 13
BUL ILIEVA Yoana V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 V/5 1 30 7 23
GBR KHAN Zahra D/4 D/3 D/0 D/2 5 V/5 D/4 0.17 18 27 -9
BEL CORTEYN Saartje V/5 D/3 D/3 D/1 D/2 6 V/5 0.33 19 25 -6
JPN OZATO Yukiha D/2 V/5 D/1 D/0 V/5 D/4 7 0.33 17 25 -8
Pool 3Piste 713:00 Referee: DOUVIS Andreas (GRE) V/M HS HR HS/HR
BUL STANIMIROVA Elitsa 1 D/1 D/3 D/2 D/0 V/5 D/4 0.17 15 25 -10
FRA AIME Amalia V/5 2 V/5 V/5 D/2 V/5 V/5 0.83 27 14 13
ROU TIPISCA Catrinel V/5 D/3 3 D/1 D/1 V/5 D/4 0.33 19 25 -6
BLR RAHACHEUSKAYA Katsiaryna V/5 D/4 V/5 4 D/4 V/5 V/5 0.67 28 14 14
HUN PUSZTAI Liza V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 9 21
GBR BRAY Jenna D/0 D/1 D/2 D/0 D/1 6 V/5 0.17 9 28 -19
AUT GUTSCHI Eva-Maria V/5 D/0 V/5 D/1 D/1 D/3 7 0.33 15 28 -13
Pool 4Piste 813:00 Referee: NOSEDA Tamas (HUN) V/M HS HR HS/HR
POL BARTOSZ Roksana 1 V/5 V/5 V/5 D/4 D/1 D/2 0.5 22 26 -4
ROU RADU Ioana D/4 2 D/4 V/5 D/3 D/3 D/3 0.17 22 28 -6
SUI LEBEL Ariane D/4 V/5 3 V/5 V/5 V/5 D/4 0.67 28 21 7
UKR DUBOVA Anna D/3 D/3 D/0 4 D/1 D/1 D/3 0 11 30 -19
HUN PAPAI Viktoria Zoe V/5 V/5 D/3 V/5 5 D/1 D/1 0.5 20 23 -3
TUR UNLUDAG Deniz Selin V/5 V/5 D/4 V/5 V/5 6 D/2 0.67 26 16 10
GER GETTE Lisa V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 7 1 30 15 15
Pool 5Piste 913:00 Referee: SELIG Michael (GBR) V/M HS HR HS/HR
ITA ARPINO Giulia 1 V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 16 12
HUN KOBRA Virag D/0 2 D/3 D/1 D/4 D/1 D/1 0 10 30 -20
GER RUETGERS Lisa V/5 V/5 3 D/1 V/5 V/5 D/3 0.67 24 20 4
GEO JIJIEISHVILI Lika D/4 V/5 V/5 4 V/5 V/5 V/5 0.83 29 11 18
POL MALGREM Klaudia D/4 V/5 D/1 D/2 5 D/0 D/1 0.17 13 29 -16
RUS VANKOVA Anna D/2 V/5 D/3 D/1 V/5 6 V/5 0.5 21 20 1
FRA COUDERC Annah D/1 V/5 V/5 D/1 V/5 D/4 7 0.5 21 20 1
Pool 6Piste 1013:00 Referee: MILENCHEV Vasil (BUL) V/M HS HR HS/HR
BRA CHIERIGHINI Pietra 1 D/2 D/1 D/0 D/4 D/2 D/4 0 13 30 -17
FRA CONSCIENCE Pauline V/5 2 D/1 V/5 V/5 D/1 V/5 0.67 22 18 4
ITA BONANNI Flavia V/5 V/5 3 D/2 V/5 D/3 D/0 0.5 20 20 0
ALG KEHLI Zohra Nora V/5 D/3 V/5 4 V/5 V/5 V/5 0.83 28 16 12
POL ROWINSKA Emilia V/5 D/1 D/3 D/3 5 D/3 D/1 0.17 16 29 -13
HUN KESZEI Kira V/5 V/5 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.83 28 16 12
GER EIFLER Larissa V/5 D/2 V/5 D/3 V/5 D/2 7 0.5 22 20 2
Pool 7Piste 1113:00 Referee: PIECS Adrienn (HUN) V/M HS HR HS/HR
UKR PROCHENKO Valeriia 1 V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 D/4 0.67 28 18 10
ITA MAZZAROTTO Livia D/2 2 D/4 V/5 V/5 D/3 D/2 0.33 21 23 -2
BUL VUTOVA Teodora V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 14 16
SWE JONSSON Mimmi D/2 D/1 D/1 4 D/2 D/0 D/1 0 7 30 -23
GBR CLEMENT Alex D/0 D/2 D/0 V/5 5 D/1 D/1 0.17 9 27 -18
ROU PANTIS Ilinca D/4 V/5 D/2 V/5 V/5 6 D/4 0.5 25 19 6
GER FUNKE Julika V/5 V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 7 0.83 28 17 11
Pool 8Piste 1213:00 Referee: DUMITRESCU Rares (ROU) V/M HS HR HS/HR
FRA TRANQUILLE Lola 1 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 D/1 0.67 24 17 7
ESP HERNANDEZ Elena V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 0.83 29 17 12
BEL VAN RIJCKEGHEM Nan D/0 D/3 3 D/3 V/5 V/5 D/2 0.33 18 26 -8
SRB PEJIC Andjelka D/0 D/3 V/5 4 D/2 V/5 D/1 0.33 16 24 -8
HUN BALOGH Zita D/4 D/2 D/3 V/5 5 V/5 D/1 0.33 20 23 -3
GBR WOOD Molly D/3 D/1 D/3 D/1 D/1 6 D/0 0 9 30 -21
RUS KOBZEVA Valeria V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 7 1 30 9 21
Pool 9Piste 1313:00 Referee: PUY Kristof (HUN) V/M HS HR HS/HR
HUN KOOS Greta 1 D/4 D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 0.67 28 22 6
ITA GIOVANNELLI Vally V/5 2 D/4 V/5 V/5 D/3 V/5 0.67 27 16 11
ROU LUPU Andreea V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 13 17
GBR POTTER Sophia D/3 D/0 D/2 4 V/5 D/0 D/4 0.17 14 27 -13
ISL OLAFSDOTTIR Anna Margret D/4 D/0 D/0 D/2 5 D/3 D/3 0 12 30 -18
RUS KLIUCHNIKOVA Alina D/3 V/5 D/3 V/5 V/5 6 V/5 0.67 26 16 10
POL GALECKA Natalia D/2 D/2 D/0 V/5 V/5 D/0 7 0.33 14 27 -13
Pool 10Piste 1413:00 Referee: KHOZIN Nikolay (RUS) V/M HS HR HS/HR
BUL ZHIVKOVA Katrin-Maria 1 D/3 D/4 D/2 D/1 V/5 D/2 0.17 17 29 -12
FRA SUZANNE Coline V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 D/0 0.83 25 18 7
KOR LEE Yunseo V/5 D/1 3 D/0 D/2 D/2 D/4 0.17 14 29 -15
ROU IACOB Felicia V/5 D/3 V/5 4 D/3 V/5 D/3 0.5 24 18 6
GBR MAXWELL Caitlin V/5 D/4 V/5 V/5 5 V/5 D/4 0.67 28 18 10
POL KOZIEL Klaudia D/4 D/2 V/5 D/1 D/2 6 V/5 0.33 19 23 -4
HUN SZUCS Luca V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 D/1 7 0.83 26 18 8
Pool 11Piste 1513:00 Referee: MOELLER Tom (GER) V/M HS HR HS/HR
ITA VESTIDELLO Maddalena 1 V/5 V/5 V/5 D/0 V/5 V/5 0.83 25 10 15
HUN KOTAN Adrienn D/0 2 D/1 V/5 D/1 V/5 D/1 0.33 13 24 -11
BEL CORTEYN Jolien D/3 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 14 14
ROU CRETU Diana D/0 D/2 D/4 4 D/4 D/4 V/5 0.17 19 27 -8
FRA PALLOT Rachel V/5 V/5 D/4 V/5 5 V/5 V/5 0.83 29 12 17
ALG BENADOUDA Chaima D/2 D/2 D/0 V/5 D/1 6 D/4 0.17 14 29 -15
BUL IVANOVA Beloslava D/0 V/5 D/0 D/2 D/1 V/5 7 0.33 13 25 -12
Pool 12Piste 1613:00 Referee: MARTILOTTI Luigi (ITA) V/M HS HR HS/HR
HUN POTZ-NAGY Fanni 1 V/5 V/5 D/1 V/5 V/5 V/5 0.83 26 10 16
POL OKINE Marta D/1 2 V/5 D/1 D/2 D/3 V/5 0.33 17 20 -3
ESP GOMEZ DE AGUERO Sandra D/0 D/0 3 D/0 D/0 D/3 D/1 0 4 30 -26
FRA POUPINET Anne V/5 V/5 V/5 4 D/3 V/5 V/5 0.83 28 9 19
BUL EFIMOVA Ioanna D/1 V/5 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.67 23 16 7
ROU ALEXANDRESCU Theodora D/1 V/5 V/5 D/1 V/5 6 D/0 0.5 17 23 -6
ALG MOHAMED BELKEBIR Kaouther D/2 D/0 V/5 D/1 D/1 V/5 7 0.33 14 21 -7
Pool 13Piste 1713:00 Referee: ENACHE-MIJA Bianca (GER) V/M HS HR HS/HR
FRA DEBLECKER Nelly 1 V/5 V/5 V/5 V/5 D/2 0.8 22 12 10
ROU CIOBANU Ana Maria D/2 2 V/5 V/5 D/2 D/2 0.4 16 18 -2
MDA BUGAEVSCHI Vladislava D/2 D/2 3 V/5 D/4 D/0 0.2 13 24 -11
ALG BENCHEKOR Naila D/1 D/1 D/4 4 D/2 D/0 0 8 25 -17
POL NOWINOWSKA Natalia D/2 V/5 V/5 V/5 5 D/2 0.6 19 18 1
HUN NAGY Valentina V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 1 25 6 19
Pool 14Piste 1813:00 Referee: NOSEDA Tibor (HUN) V/M HS HR HS/HR
POL ZAWODNIAK Malgorzata 1 V/5 V/5 V/5 D/4 D/3 V/5 0.67 27 19 8
GBR HASLEGRAVE Phoebe D/1 2 D/1 D/1 D/4 D/4 D/4 0 15 30 -15
MDA BUGAEVSKI Natalia D/3 V/5 3 V/5 D/3 D/4 V/5 0.5 25 22 3
HUN SZEPLAKI Virag Zsofia D/2 V/5 D/3 4 D/1 V/5 D/2 0.33 18 23 -5
RUS KOROLEVA Anna V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 16 14
GER MEKA Marietta V/5 V/5 V/5 D/2 D/3 6 V/5 0.67 25 23 2
ROU GHEORGHE Andreea Cristina D/3 V/5 D/3 V/5 D/1 D/2 7 0.33 19 26 -7
Pool 15Piste 1913:00 Referee: LIMBARDET Christophe (FRA) V/M HS HR HS/HR
JPN ISHIBASHI Saki 1 D/2 V/5 D/3 V/5 D/2 D/1 0.33 18 24 -6
NED BUITENHUIS Marleen V/5 2 V/5 D/3 V/5 V/5 D/3 0.67 26 15 11
UKR HNIDASHEVA Valeriia D/0 D/1 3 D/1 D/4 V/5 D/2 0.17 13 29 -16
HUN BATHORY Kata V/5 V/5 V/5 4 D/4 V/5 D/1 0.67 25 17 8
ROU MATEI Maria D/4 D/2 V/5 V/5 5 D/4 V/5 0.5 25 27 -2
GER BECKER Madeleine V/5 D/0 D/4 D/0 V/5 6 V/5 0.5 19 25 -6
RUS ZINYUKHINA Mariya V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 D/4 7 0.67 28 17 11
Pool 16Piste 2013:00 Referee: ALBRECHT Tom (FRA) V/M HS HR HS/HR
UKR BONDAR Oleksandra 1 V/5 V/5 V/5 D/2 V/5 D/4 0.67 26 16 10
SGP LEE Kar Moon D/0 2 D/2 V/5 D/2 D/1 V/5 0.33 15 27 -12
KOR JANG Jiwon D/4 V/5 3 V/5 D/4 V/5 D/3 0.5 26 21 5
BUL NEDYALKOVA Simona D/1 D/4 D/1 4 D/0 D/3 V/5 0.17 14 27 -13
GER BUERKERT Anna-Lena V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 13 17
HUN FENYOSI Zita D/1 V/5 D/3 V/5 D/3 6 D/4 0.33 21 24 -3
GBR FASHOKUN Maia V/5 D/3 V/5 D/2 D/2 V/5 7 0.5 22 26 -4
Pool 17Piste 2113:00 Referee: BUJDOSO Gergo (GER) V/M HS HR HS/HR
GBR O'REILLY Hannah 1 D/1 D/1 D/2 D/3 V/5 D/3 0.17 15 26 -11
POL PORADA Zuzanna V/5 2 D/4 D/3 V/5 V/5 D/3 0.5 25 20 5
HUN BATTAI Sugar Katinka V/5 V/5 3 D/1 V/5 V/5 V/5 0.83 26 15 11
FRA CLAPIER Faustine V/5 V/5 V/5 4 D/2 V/5 V/5 0.83 27 15 12
UKR SMIRNOVA Margarita V/5 D/3 D/4 V/5 5 V/5 D/0 0.5 22 22 0
SWE LUNDGREN Ingrid D/1 D/1 D/0 D/0 D/2 6 D/0 0 4 30 -26
ITA ROTILI Claudia V/5 V/5 D/1 D/4 V/5 V/5 7 0.67 25 16 9
Pool 18Piste 2213:00 Referee: SANDU Constantin (ROU) V/M HS HR HS/HR
HUN BEVIZ Dorottya 1 V/5 D/1 V/5 V/5 D/2 D/1 0.5 19 22 -3
POL LENKIEWICZ Zuzanna D/1 2 D/2 D/1 D/2 D/1 V/5 0.17 12 28 -16
FRA VULETIC Ornella V/5 V/5 3 V/5 V/5 D/3 D/4 0.67 27 20 7
JPN HAYASHI Yumi D/3 V/5 D/3 4 D/2 D/2 D/1 0.17 16 26 -10
ESP VENTURA Maria D/3 V/5 D/4 V/5 5 D/4 D/2 0.33 23 24 -1
ITA CECERE Greta V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/3 0.83 28 17 11
RUS KUDRYAEVA Anna V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.83 28 16 12
Pool 19Piste 2313:00 Referee: BAIDACHENKO Vadym (UKR) V/M HS HR HS/HR
RUS SHOROKHOVA Anastasiya 1 D/3 V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 0.67 27 21 6
POL CIESLAR Zuzanna V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 13 17
HUN LANTOS Eszter D/2 D/2 3 D/3 V/5 D/2 V/5 0.33 19 27 -8
FRA PERRIER Eleonore V/5 D/2 V/5 4 V/5 D/0 V/5 0.67 22 20 2
GBR MOORE Alice D/2 D/0 D/3 D/1 5 D/0 D/1 0 7 30 -23
ITA TARICCO Benedetta D/4 D/4 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.67 28 16 12
GER ZIOB Laura D/3 D/2 D/4 D/2 V/5 D/4 7 0.17 20 26 -6
Pool 20Piste 2413:00 Referee: BOBIO Thomas (FRA) V/M HS HR HS/HR
ITA ISANI Mari Ludovica 1 V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 14 14
AUT TANZMEISTER Franziska D/3 2 D/0 D/1 D/1 D/4 V/5 0.17 14 29 -15
POL CIESLAR Julia V/5 V/5 3 V/5 D/3 V/5 D/3 0.67 26 15 11
GER PETER Katharina D/0 V/5 D/0 4 V/5 V/5 D/2 0.5 17 20 -3
TUR CAKIR Aylin D/3 V/5 V/5 D/3 5 V/5 D/3 0.5 24 22 2
GBR THOMSON Catriona D/2 V/5 D/2 D/1 D/3 6 D/1 0.17 14 29 -15
HUN KERN Bianka D/1 D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.67 25 19 6
Pool 21Piste 2513:00 Referee: OPRZEDEK Maximilian (AUT) V/M HS HR HS/HR
ITA DI CARLO Alessia 1 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 13 17
ROU MARTIS Sabina D/2 2 V/5 D/4 D/1 V/5 D/4 0.33 21 23 -2
UKR GONTSOVA Daria D/2 D/2 3 V/5 D/1 V/5 V/5 0.5 20 23 -3
HUN MISSURAI Palma D/3 V/5 D/4 4 D/0 V/5 V/5 0.5 22 21 1
RUS ELKINA Anastasiya D/4 V/5 V/5 V/5 5 V/5 D/2 0.67 26 13 13
JPN KATO Rei D/2 D/1 D/1 D/1 D/1 6 V/5 0.17 11 28 -17
GER STAPF Vienna D/0 V/5 D/3 D/1 V/5 D/3 7 0.33 17 26 -9
Pool 22Piste Podium13:00 Referee: FODOR Kende (HUN) V/M HS HR HS/HR
AZE AHADOVA Aysel 1 D/1 D/4 V/5 V/5 D/1 V/5 0.5 21 23 -2
RUS DROZD Dariya V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 10 20
HUN KELEMEN Adel V/5 D/2 3 D/2 D/1 D/2 D/3 0.17 15 29 -14
AUT TEICHERT Lena D/2 D/1 V/5 4 D/4 D/2 D/4 0.17 18 27 -9
ROU LUTEA Tania D/4 D/0 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.5 21 21 0
UKR PYSARENKO Olena V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.83 28 14 14
BEL AELVOET Floriane D/2 D/3 V/5 V/5 D/1 D/2 7 0.33 18 27 -9