Clean sport learn more

results: list of results

Back to results
Competition Place Date Category Weapon Gender Event Type
Grand Prix Bratislava Coupe du Monde Junior Bratislava 03.02.18 J E F I A

* Results of the competitions marked with asterisk were not validated yet.

Pool 1Piste Blue09:00 Referee: DELI Dora (HUN) V/M HS HR HS/HR
GER MANTAI Karina 1 D/4 V/5 D/2 D/0 V/5 V/5 0.5 21 19 2
ITA ISOLA Federica V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 11 19
CHI CIFUENTES Ignacia D/0 D/4 3 D/1 D/4 D/4 V/5 0.17 18 28 -10
POL KNAPIK Katarzyna V/5 D/2 V/5 4 D/4 V/5 V/5 0.67 26 17 9
ISR ZLUF Shira V/5 D/0 V/5 V/5 5 D/1 V/5 0.67 21 19 2
ESP LOPEZ DE LA PENA Paula D/4 D/0 V/5 D/3 V/5 6 D/2 0.33 19 25 -6
CZE CERVENKOVA Katerina D/0 D/1 D/3 D/1 D/1 V/5 7 0.17 11 27 -16
Pool 2Piste Yellow09:00 Referee: DOSTAL Jan (CZE) V/M HS HR HS/HR
SWE ASP Julia 1 D/2 D/2 D/0 D/3 V/5 0.2 12 21 -9
AUT FEHRER Stefanie V/5 2 D/4 D/3 V/5 V/5 0.6 22 19 3
RUS YASINSKAYA Kristina V/4 V/5 3 D/1 V/5 V/5 0.8 20 14 6
ITA CAGNIN Beatrice V/5 V/4 V/5 4 D/1 V/5 0.8 20 11 9
ESP TORRENTE Lucia V/4 D/4 D/1 V/5 5 V/5 0.6 19 18 1
FRA DRAEGER Alma D/3 D/4 D/2 D/2 D/4 6 0 15 25 -10
Pool 3Piste Green09:00 Referee: WEIDENHAMMER Noel (GER) V/M HS HR HS/HR
ROU BAROSAN Denisa 1 V/4 V/4 D/0 V/5 V/5 V/5 0.83 23 14 9
CZE COUFALOVA Anna D/3 2 V/5 D/3 V/5 D/2 D/4 0.33 22 24 -2
VEN BALLESTER Scarly D/1 D/1 3 D/1 D/3 D/1 V/5 0.17 12 28 -16
RUS SOLDATOVA Anastasia V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 V/5 1 30 9 21
UKR ZABOLOTNA Daryna D/2 D/4 V/5 D/1 5 D/2 V/5 0.33 19 25 -6
ESP ARRESE Marina D/1 V/5 V/5 D/1 V/5 6 V/5 0.67 22 19 3
SUI STURMHOFFEL Katrina D/2 V/5 D/4 D/3 D/2 D/4 7 0.17 20 29 -9
Pool 4Piste Red09:00 Referee: BORTEL Piotr (POL) V/M HS HR HS/HR
CZE VOLAKOVA Hana 1 D/3 D/3 D/1 D/4 D/4 D/2 0 17 30 -13
CAN ZOZULYA Christina V/5 2 V/5 D/4 V/5 V/5 D/4 0.67 28 22 6
ITA BOZZA Alessandra V/5 D/2 3 D/3 V/5 V/4 D/4 0.5 23 19 4
HUN KARDOS Edina V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 D/1 0.83 26 21 5
AUT SCHMIDL Rosa V/5 D/3 D/1 D/4 5 D/3 V/5 0.33 21 27 -6
GER HANSCHKE Amelie V/5 D/4 D/0 D/4 V/5 6 D/2 0.33 20 26 -6
USA NIXON Caroline V/5 V/5 V/5 V/5 D/3 V/5 7 0.83 28 18 10
Pool 5Piste 609:00 Referee: MADR Vilem (CZE) V/M HS HR HS/HR
NOR MOBERG Hanne Sofie 1 D/2 D/0 D/1 D/1 D/2 D/4 0 10 30 -20
USA VANBENTHUYSEN Barbara V/5 2 D/3 V/5 D/4 V/5 V/5 0.67 27 21 6
FRA VON KERSSENBROCK Diane V/5 V/5 3 V/5 V/5 D/4 V/5 0.83 29 17 12
SVK ROSKOVA Sonja V/5 D/4 D/3 4 D/3 D/1 D/3 0.17 19 26 -7
POL PAWLOWSKA Dominika V/5 V/5 D/2 V/5 5 D/1 D/2 0.5 20 23 -3
SUI ROGNON Justine V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 6 D/3 0.67 26 18 8
ROU PREDESCU Alexandra V/5 D/2 D/4 V/5 V/5 V/5 7 0.67 26 22 4
Pool 6Piste 709:00 Referee: KRALIK Andrej (SVK) V/M HS HR HS/HR
GER KOLBINGER Brenda 1 D/1 V/5 D/1 V/5 D/4 V/5 0.5 21 25 -4
RUS BAVUGE KHABIMANA Milen V/5 2 V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 0.83 29 18 11
VEN POSADA Betyumil D/4 D/4 3 D/4 V/5 D/2 V/5 0.33 24 27 -3
USA VIERHELLER Giana V/5 D/4 V/5 4 V/5 D/4 V/5 0.67 28 18 10
CHI PICART Scarlett D/4 D/2 D/4 D/2 5 D/2 V/5 0.17 19 28 -9
POL BRYCH Barbara V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 17 13
ESP LOBERA Teresa D/2 D/2 D/3 D/1 D/3 D/1 7 0 12 30 -18
Pool 7Piste 809:00 Referee: MORYS Michal (POL) V/M HS HR HS/HR
SUI FAVRE Angeline 1 V/5 D/4 V/5 V/5 D/3 V/4 0.67 26 16 10
GBR FOXWELL-MOSS Taylor D/2 2 V/5 D/3 V/5 D/4 D/2 0.33 21 23 -2
GER HESS Gala V/5 D/3 3 V/5 V/5 D/3 D/3 0.5 24 25 -1
ISR VALENTIN Amalia Nadav D/0 V/5 D/4 4 D/3 D/1 D/2 0.17 15 28 -13
BEL SERMEUS Charlotte D/1 D/0 D/2 V/5 5 D/3 D/3 0.17 14 28 -14
ITA DE MARCHI Eleonora V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/3 0.83 28 19 9
FRA VANRYSSEL Eloise D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.83 28 17 11
Pool 8Piste 909:00 Referee: KRALIK David (SVK) V/M HS HR HS/HR
POL STASZULONEK Karolina 1 D/4 D/1 D/2 D/4 D/4 0 15 25 -10
ITA SICA Susan Maria V/5 2 V/5 D/3 D/2 V/5 0.6 20 19 1
USA BEDDINGFIELD Catherine V/5 D/4 3 V/5 V/5 V/5 0.8 24 10 14
GER MESZAROS Noemi V/5 V/5 D/3 4 V/5 V/5 0.8 23 15 8
CRO JUKIC Paula V/5 V/5 D/0 D/1 5 D/4 0.4 15 21 -6
SUI HATZ Fiona V/5 D/1 D/1 D/4 V/5 6 0.4 16 23 -7
Pool 9Piste 1009:00 Referee: PROCOPIO Gaia (ITA) V/M HS HR HS/HR
SUI PIVETEAU Anne-Clemence 1 D/3 D/4 D/3 V/5 D/3 V/5 0.33 23 23 0
USA CANDREVA Greta V/5 2 V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 0.83 29 18 11
ISR KANEVSKI Vera Maia Devi V/5 D/3 3 V/5 V/5 D/2 V/5 0.67 25 20 5
RUS NEVERDINOVA Alexandra V/5 D/4 D/2 4 V/5 V/5 V/5 0.67 26 23 3
FIN EKBLOM Ellen D/2 D/1 D/0 D/2 5 D/4 V/5 0.17 14 28 -14
GER LOEHR Lisa-Marie V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 6 V/5 0.83 29 21 8
SVK SASVARIOVA Laura D/1 D/2 D/4 D/4 D/3 D/3 7 0 17 30 -13
Pool 10Piste 1109:00 Referee: KNOBLOCH Thomas (GER) V/M HS HR HS/HR
RUS ZHARKOVA Evgeniya 1 D/3 V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 0.67 27 19 8
FRA NABETH Camille V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 10 20
GBR HIDE Victoria D/1 D/0 3 V/5 V/5 V/5 D/2 0.5 18 21 -3
CAN DIB Vanessa D/3 D/1 D/1 4 V/5 D/0 D/4 0.17 14 29 -15
UKR SLIUSAREVA Sofiia D/4 D/1 D/3 D/4 5 V/5 D/3 0.17 20 26 -6
USA MANGANO Ariana V/5 D/4 D/2 V/5 D/1 6 D/2 0.33 19 24 -5
ESP JIMENEZ CEBADA Ana Isabel D/1 D/1 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.67 22 21 1
Pool 11Piste 1209:00 Referee: TURANOVA Kristina (SVK) V/M HS HR HS/HR
NOR MALVIK Katherina 1 V/5 D/4 D/4 V/5 V/5 V/5 0.67 28 21 7
HUN DEKANY Kinga D/3 2 V/5 D/2 V/5 V/3 V/5 0.67 23 18 5
ITA BILLI Sara V/5 D/3 3 V/5 V/5 D/3 V/5 0.67 26 19 7
CAN BOUDREAU Justine V/5 V/3 D/0 4 V/5 D/0 D/3 0.5 16 24 -8
CZE PROKSIKOVA Patricie D/4 D/2 D/1 D/3 5 D/3 D/4 0 17 30 -13
RUS MURTAZAEVA Aizanat D/1 D/2 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.67 23 17 6
ESP MESA Carmen D/3 D/3 D/4 V/5 V/5 D/3 7 0.33 23 27 -4
Pool 12Piste 1309:00 Referee: BLUMOWSKI Ingolf (GER) V/M HS HR HS/HR
FRA PINIER Capucine 1 D/4 D/2 D/1 D/1 D/4 V/5 0.17 17 27 -10
RUS KHUGAEVA Anzhelika V/5 2 D/4 D/1 V/5 V/5 D/3 0.5 23 27 -4
USA GRADY Miriam V/5 V/5 3 D/3 V/5 D/1 V/5 0.67 24 20 4
ISR HECHT Dar V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/3 V/5 0.83 28 11 17
POL MALOWANIEC Oliwia V/5 D/4 D/1 D/0 5 D/3 V/5 0.33 18 24 -6
UKR VARFOLOMYEYEVA Darja V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.83 29 20 9
EST KUZNETSOVA Jelizaveta D/2 V/5 D/3 D/1 D/3 D/4 7 0.17 18 28 -10
Pool 13Piste 1409:00 Referee: FEOKTISTOV Valerian (RUS) V/M HS HR HS/HR
USA BEDDINGFIELD Claire 1 D/2 D/2 V/5 V/2 V/5 D/1 0.5 17 19 -2
POL MARUCHA Weronika V/3 2 D/2 D/3 D/4 D/4 V/5 0.33 21 26 -5
ITA GALLINA Giordana V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 D/4 0.83 29 17 12
CRC DYNER VILLA Karina D/4 V/5 D/4 4 V/5 D/4 D/2 0.33 24 24 0
GBR WATKINS Abigail D/1 V/5 D/2 D/1 5 V/5 D/2 0.33 16 24 -8
UKR ZELENTSOVA Alina D/1 V/5 D/2 V/5 D/3 6 D/1 0.33 17 28 -11
HUN PETRI Renata V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.83 29 15 14
Pool 14Piste 1509:00 Referee: BELAS Karolina (SVK) V/M HS HR HS/HR
POL FALINSKA Julia 1 V/5 V/5 V/5 V/4 D/2 V/5 0.83 26 18 8
UKR SADOVA Dariia D/4 2 D/1 D/3 V/5 V/5 V/5 0.5 23 22 1
ISR BOTVINIK Yana D/2 V/5 3 V/5 V/5 D/4 V/5 0.67 26 14 12
HUN BORSODY Emma D/3 V/5 D/0 4 D/4 V/5 V/5 0.5 22 24 -2
USA PIRKOWSKI Amanda D/3 D/1 D/1 V/5 5 V/5 V/5 0.5 20 22 -2
SUI MOTTAZ Celine V/5 D/2 V/5 D/4 D/2 6 D/4 0.33 22 26 -4
CAN VAN MARION Kirsten D/1 D/4 D/2 D/2 D/2 V/5 7 0.17 16 29 -13
Pool 15Piste 1609:00 Referee: OREMUSH Geza (UKR) V/M HS HR HS/HR
KAZ ZHANSUGUROVA Shantal 1 V/5 V/5 V/5 D/3 V/5 D/4 0.67 27 20 7
CZE JASNA Adela D/4 2 V/5 D/4 D/3 D/3 D/0 0.17 19 29 -10
SVK BURSOVA Regina D/0 D/4 3 V/5 V/5 D/4 V/5 0.5 23 25 -2
GER LENTZ Helena D/2 V/5 D/3 4 D/2 D/4 D/3 0.17 19 29 -10
SUI SOLARI Demetra V/5 V/5 D/3 V/5 5 D/4 V/5 0.67 27 21 6
USA VERMEULE Emily D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/4 0.67 28 25 3
HUN GNAM Tamara V/5 V/5 D/4 V/5 D/3 V/5 7 0.67 27 21 6
Pool 16Piste 1709:00 Referee: AMEZ-DROZ Leon (SUI) V/M HS HR HS/HR
CRO MESIC Ana 1 D/1 D/2 D/4 V/5 D/3 V/5 0.33 20 24 -4
ROU BENEA Bianca V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 14 16
HUN LADANYI Nelli V/5 D/2 3 V/5 D/3 V/5 V/5 0.67 25 19 6
GER LUDOLF Julia V/5 D/2 D/4 4 V/5 D/2 V/5 0.5 23 25 -2
CZE POTOCKOVA Katerina D/1 D/2 V/4 D/3 5 V/5 V/4 0.5 19 23 -4
TUR TUNCAN Bagdagul V/5 D/4 D/1 V/5 D/4 6 V/5 0.5 24 21 3
SVK CIKATRICISOVA Alzbeta D/3 D/3 D/3 D/3 D/1 D/1 7 0 14 29 -15
Pool 17Piste 910:30 Referee: OSTROVSKI Denis (EST) V/M HS HR HS/HR
ROU SCHLIER Zsuzsa 1 V/5 V/5 D/2 V/5 V/5 V/5 0.83 27 20 7
SUI LUNA Alessandra D/4 2 V/5 D/3 V/5 D/2 D/2 0.33 21 26 -5
POL KLASIK Alicja D/4 D/2 3 V/5 V/5 D/1 V/5 0.5 22 23 -1
CZE BIELESZOVA Veronika V/5 V/5 D/4 4 V/5 D/2 D/3 0.5 24 23 1
KAZ JAKUPOVA Dayana D/1 D/4 D/1 D/3 5 D/3 D/2 0 14 30 -16
VEN MAYA Danierys D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.83 29 15 14
GER MAYR Franziska D/2 V/5 D/3 V/5 V/5 D/2 7 0.5 22 22 0
Pool 18Piste Yellow10:30 Referee: RANZA Giuliano (ITA) V/M HS HR HS/HR
FRA LUCANI Lola 1 V/5 V/5 V/5 D/3 V/5 V/4 0.83 27 19 8
SVK MACEJAKOVA Aneta D/1 2 D/1 D/2 D/0 D/1 D/1 0 6 30 -24
CRO MAJDANDZIC Andrea D/4 V/5 3 V/5 D/4 D/2 D/2 0.33 22 24 -2
POL KOLANKO Julia D/3 V/5 D/3 4 D/2 D/3 V/5 0.33 21 23 -2
SUI FAVRE Aurore V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/3 1 28 14 14
EST TALEN Andra D/4 V/5 V/5 V/5 D/3 6 V/5 0.67 27 19 8
CZE SALIGEROVA Katerina D/2 V/5 V/5 D/1 D/2 D/3 7 0.33 18 20 -2
Pool 19Piste 610:30 Referee: CELLER Pavol (SVK) V/M HS HR HS/HR
EST SKOBLOV Sandra 1 D/2 V/5 D/3 D/3 V/3 D/4 0.33 20 25 -5
RUS KESAEVA Marina V/5 2 V/5 V/5 D/1 V/5 D/4 0.67 25 17 8
SUI GIGLI Morella D/3 D/1 3 D/0 D/2 V/5 D/2 0.17 13 29 -16
TUR ERSOY Merve V/5 D/2 V/5 4 D/2 D/2 V/5 0.5 21 22 -1
UKR CHORNIY Kateryna V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/3 V/5 1 28 12 16
FRA LAUVRAY Emma D/2 D/2 D/4 V/5 D/2 6 V/5 0.33 20 19 1
HUN BUKI Lili V/5 V/5 V/5 D/4 D/2 D/1 7 0.5 22 25 -3
Pool 20Piste 1610:30 Referee: CIVIERO Ambre (SUI) V/M HS HR HS/HR
FRA GARNERI Elodie 1 D/2 D/4 V/5 V/5 V/5 D/4 0.5 25 25 0
POL JANELLI Zofia V/5 2 V/5 V/5 D/0 D/2 D/3 0.5 20 22 -2
ITA FUCCARO Isabella V/5 D/3 3 D/2 D/2 D/3 D/1 0.17 16 28 -12
GBR HENDERSON-ROE Maia D/3 D/4 V/5 4 V/5 D/2 D/3 0.33 22 26 -4
HUN KAZAR Dora D/4 V/3 V/5 D/4 5 V/5 V/5 0.67 26 17 9
CZE DOSKOVA Katerina D/3 V/5 V/4 V/5 D/1 6 V/5 0.67 23 19 4
CAN GAO Cindy V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 D/2 7 0.67 26 21 5
Pool 21Piste 1410:30 Referee: BEKEFI Daniel (HUN) V/M HS HR HS/HR
SRB KECMAN Milica 1 D/2 D/2 V/5 D/0 D/1 D/2 0.17 12 28 -16
ITA TRADITI Gaia V/5 2 V/5 V/5 D/4 D/3 V/5 0.67 27 18 9
GBR POWELL Alexandra V/5 D/4 3 V/5 V/5 D/2 D/3 0.5 24 23 1
CRO GNJIDIC Lucija D/4 D/0 D/3 4 D/2 D/1 V/5 0.17 15 29 -14
FRA HERMAY Camille V/4 V/5 D/3 V/5 5 D/4 D/2 0.5 23 21 2
EST LOIT Karoliine V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 13 17
SUI MASSEREY Solene V/5 D/2 V/5 D/4 V/5 D/2 7 0.5 23 22 1
Pool 22Piste Red10:30 Referee: ABDELAZIZ Abdelwahab Yehia (USA) V/M HS HR HS/HR
CHI DIAZ DEL RIO Rosario 1 D/2 V/5 D/3 D/1 D/2 D/3 0.17 16 29 -13
COL TOVAR KARAINDROS Oriana V/5 2 V/5 D/3 D/4 D/3 V/5 0.5 25 22 3
GBR HEAPS Jasmine D/4 D/1 3 D/0 D/4 D/3 V/3 0.17 15 27 -12
ITA RIZZI Andrea Vittoria V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 V/5 1 30 15 15
BEL BULTYNCK Anne V/5 V/5 V/5 D/4 5 D/3 D/4 0.5 26 24 2
HUN MUHARI Eszter V/5 V/5 V/5 D/2 V/5 6 V/5 0.83 27 17 10
FRA BLEH KOUAME Leslie V/5 D/4 D/2 D/3 V/5 D/1 7 0.33 20 25 -5
Pool 23Piste 1510:30 Referee: KIAVUE Ella (FRA) V/M HS HR HS/HR
HUN FEKETE Laura 1 V/5 V/5 D/2 V/5 V/2 V/5 0.83 24 19 5
SWE LOFGREN Sonja D/4 2 D/3 D/1 D/1 V/5 D/2 0.17 16 29 -13
GER MAYER Lea D/4 V/5 3 D/2 D/4 V/5 V/5 0.5 25 25 0
ISR GAVRIELKO Nikol V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/4 V/5 0.83 29 17 12
USA CEBULA Anne D/4 V/5 V/5 D/4 5 D/1 D/4 0.33 23 25 -2
CAN LEONARD Ariane D/1 D/4 D/4 V/5 V/5 6 V/5 0.5 24 20 4
UKR GRYSCHYK Alla D/1 V/5 D/3 D/3 V/5 D/3 7 0.33 20 26 -6
Pool 24Piste 1010:30 Referee: LENERTZ Johny (FRA) V/M HS HR HS/HR
COL JARAMILLO QUEVEDO Maria De Los Angeles 1 V/5 D/3 V/5 V/5 D/3 D/3 0.5 24 22 2
CZE JASNA Tereza D/3 2 V/5 D/3 D/4 D/4 V/5 0.33 24 28 -4
POL MAZANEK Karolina V/5 D/4 3 D/2 D/2 V/5 D/4 0.33 22 27 -5
USA YAMANAKA Mina D/3 V/5 V/5 4 V/5 D/2 D/4 0.5 24 23 1
KAZ MURIDOVA Tamila D/2 V/5 V/5 D/3 5 V/5 D/2 0.5 22 25 -3
GBR PLANT Bethan V/4 V/5 D/4 V/5 D/4 6 D/2 0.5 24 22 2
ITA SEGATTO Alessandra V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 V/3 7 0.83 27 20 7
Pool 25Piste Blue10:30 Referee: MEEHAN Justin (USA) V/M HS HR HS/HR
CZE SPATENKOVA Anna 1 D/3 V/5 D/1 V/5 D/4 V/5 0.5 23 25 -2
HUN NAGY Kinga V/5 2 V/4 D/1 D/3 D/2 D/4 0.33 19 23 -4
UKR SAMKO Anastasiia D/3 D/3 3 D/4 D/3 D/3 D/3 0 19 29 -10
FRA CONRAD Alice V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 D/2 0.83 27 17 10
KAZ NIKOLAICHUK Sofiya D/3 V/4 V/5 D/2 5 D/2 D/2 0.33 18 26 -8
GBR LAWSON Danielle V/5 V/3 V/5 D/4 V/5 6 V/5 0.83 27 17 10
ESP MATEOS Maria D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 D/1 7 0.67 25 21 4
Pool 26Piste 710:30 Referee: REJAS DEL CAMPO Pablo (ESP) V/M HS HR HS/HR
SRB GRIJAK Jana 1 V/5 D/4 V/5 D/3 D/4 D/4 0.33 25 25 0
NOR BIRKELAND Linn Helen Berge D/2 2 D/1 V/5 D/1 D/2 D/3 0.17 14 27 -13
CAN GUO Zi Shan V/5 V/5 3 V/5 D/4 V/5 D/2 0.67 26 16 10
POL ZAMACHOWSKA Wiktoria D/3 D/2 D/0 4 D/2 D/3 D/2 0 12 29 -17
RUS TARASOVA Ekaterina V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 16 14
GER TREUDT-GOESSER Kim V/5 V/5 D/3 V/4 D/3 6 D/2 0.5 22 23 -1
HUN KOLCZONAY Borbala V/5 V/5 V/3 V/5 D/3 V/4 7 0.83 25 18 7
Pool 27Piste 1310:30 Referee: BALASHOV Dmitry (CAN) V/M HS HR HS/HR
GBR SHEFFIELD Laura 1 D/4 V/5 V/5 V/5 D/3 0.6 22 16 6
FRA BOUKHELIFA Charline V/5 2 V/5 D/3 D/1 V/5 0.6 19 19 0
GER KUNJAN Lena D/2 D/3 3 D/3 V/5 V/5 0.4 18 22 -4
FIN VUORINEN Anna D/1 V/4 V/5 4 D/4 D/1 0.4 15 21 -6
EST TARGAMAA Carmen-Lii D/3 V/5 D/3 V/5 5 D/3 0.4 19 20 -1
SUI BOS Valentina V/5 D/3 D/4 V/5 V/5 6 0.6 22 17 5