Clean Sport learn more

results: list of results

Back to results
Competition Place Date Category Weapon Gender Event Type
Leon Paul CuoTournoi satellite Londres 18.12.16 S F M I SA

* Results of the competitions marked with asterisk were not validated yet.

Pool 1Piste Yellow,09:00 Referee: GORAL Tomasz (SWE) V/M HS HR HS/HR
FRA SAUBER Olivier 1 D/3 D/1 D/3 V/5 D/1 D/1 0.17 14 29 -15
HUN GATAI Robert V/5 2 D/3 D/2 V/5 V/5 D/4 0.5 24 23 1
CZE CHOUPENITCH Alexander V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 8 22
RUS SHARIPOV Artur V/5 V/5 D/1 4 V/5 V/5 V/5 0.83 26 15 11
POR GUIMARAES Jose Miguel D/4 D/4 D/2 D/2 5 D/1 V/5 0.17 18 28 -10
GBR BIRD Harry V/5 D/1 D/1 D/2 V/5 6 D/2 0.33 16 22 -6
SIN YEO Jing Zhe V/5 V/5 D/0 D/1 D/3 V/5 7 0.5 19 22 -3
Pool 2Piste Green,09:00 Referee: JACOBSON Tyler (USA) V/M HS HR HS/HR
GER PFANN Florens 1 V/5 D/2 D/3 D/2 D/3 D/4 0.17 19 29 -10
GBR SADIQ Hussain D/4 2 D/3 D/2 D/1 V/5 D/4 0.17 19 29 -10
TUR MINUTO Martino V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 D/3 0.83 28 11 17
JPN SASAKI Takumi V/5 V/5 D/1 4 D/3 V/5 V/4 0.67 23 21 2
SVK GVOTH Martin V/5 V/5 D/0 V/5 5 V/5 D/1 0.67 21 16 5
POR CAMELO Goncalo V/5 D/4 D/0 D/3 D/0 6 D/1 0.17 13 28 -15
POL TARASIEWICZ Maxime V/5 V/5 V/5 D/3 V/5 V/5 7 0.83 28 17 11
Pool 3Piste Red,09:00 Referee: MADR Vilem (CZE)
HAZELWOOD Daniel (GBR)
V/M HS HR HS/HR
SWE AHLSTEDT Eimer 1 D/3 V/5 D/4 D/0 V/5 V/5 0.5 22 20 2
EGY HAMZA Mohamed V/5 2 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 14 14
HUN BELLOVICZ Gabor D/2 V/5 3 V/4 D/4 V/5 D/3 0.5 23 23 0
SVK EGYENES PORSOK Henrik V/5 D/1 D/2 4 D/1 V/5 D/4 0.33 18 27 -9
GBR OSTACCHINI Glen V/5 D/0 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.67 22 18 4
POL BOROWIEC Piotr D/3 D/1 D/3 D/4 V/5 6 V/5 0.33 21 24 -3
CAN VAN HAASTER Emile D/0 D/4 V/5 V/5 D/3 D/2 7 0.33 19 27 -8
Pool 4Piste Blue09:00 Referee: ANGAD-GAUR Indra (NED)
BEARDMORE Alex (GBR)
V/M HS HR HS/HR
EGY HASSAN Mohamed 1 V/5 V/5 D/3 V/5 D/4 V/5 0.67 27 21 6
GBR CORLETT Thomas D/2 2 D/3 D/1 D/3 D/1 D/1 0 11 30 -19
CAN KOZAK Mateusz D/2 V/5 3 D/0 V/5 D/3 V/5 0.5 20 25 -5
HUN DOSA Daniel V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 V/5 1 30 7 23
ESP BRETEAU Ignacio D/3 V/5 D/3 D/0 5 V/5 V/5 0.5 21 25 -4
IRL ALEXANDER David V/5 V/5 V/5 D/1 D/4 6 V/5 0.67 25 22 3
SIN GOH Yu Xiang Akira D/4 V/5 D/4 D/2 D/3 D/4 7 0.17 22 26 -4
Pool 5Piste 109:00 Referee: DENZER Benjamin (GER) V/M HS HR HS/HR
HUN BENCZE Attila 1 D/2 D/2 V/5 V/5 D/2 D/2 0.33 18 25 -7
GBR ROSOWSKY Husayn V/5 2 V/5 D/1 V/5 V/5 D/2 0.67 23 16 7
FRA MABILEAU Louis V/5 D/0 3 V/5 V/5 D/0 D/4 0.5 19 18 1
IRL CRIPWELL Phillip D/4 V/5 D/1 4 V/5 D/0 D/3 0.33 18 22 -4
GHA HEMENG Oppong D/1 D/0 D/0 D/1 5 D/0 D/2 0 4 30 -26
JPN SAITO Toshiya V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.83 29 9 20
ITA SALVO Francesco V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 D/2 7 0.83 27 18 9
Pool 6Piste 209:00 Referee: GROSS Gregory (ISR) V/M HS HR HS/HR
CAN BOJANOV Boris 1 V/5 V/5 V/5 D/1 /0 D/0 0.6 16 12 4
GBR DI FRANCESCO Hugo D/0 2 D/0 D/0 D/0 /0 D/1 0 1 25 -24
ITA DEL MACCHIA Michele D/2 V/5 3 D/1 V/5 /0 V/5 0.6 18 16 2
SIN TAN Darren Jun Hao D/0 V/5 V/5 4 D/3 /0 V/5 0.6 18 15 3
POL RUDNICKI Mikolaj V/5 V/5 D/3 V/5 5 /0 V/5 0.8 23 13 10
SWE KIMFORS Simon F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 6 F/0 - 0 0 0
CYP TOFALIDES Alex V/5 V/5 D/3 D/4 D/4 /0 7 0.4 21 16 5
Pool 7Piste 309:00 Referee: TAMAS Henriette (HUN)
HEJRSKOV Mads-Vetli (DEN)
V/M HS HR HS/HR
GER GOMBOS Tom 1 D/4 V/5 D/3 V/5 V/5 D/1 0.5 23 21 2
RUS TROFIMOV Dmitry V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 9 21
ISR TSVEIG Ariel D/3 D/1 3 D/4 D/2 D/2 D/4 0 16 30 -14
GBR ABRAHAMS Matthew V/5 D/0 V/5 4 D/3 V/5 D/3 0.5 21 25 -4
SWE KAJBJER Petter D/1 D/0 V/5 V/5 5 D/2 D/3 0.33 16 25 -9
CZE TOTUSEK Marek D/2 D/1 V/5 D/3 V/5 6 D/3 0.33 19 24 -5
TPE WANG Chun Jui V/5 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.83 28 19 9
Pool 8Piste 409:00 Referee: PROIETTI MOSCA Marco (ITA)
MOORE Stephen Anthony William (GBR)
V/M HS HR HS/HR
SVK ZEMAN Adam 1 V/5 D/2 D/0 D/3 D/2 D/2 0.17 14 29 -15
GBR WILSON Samuel D/4 2 D/3 D/1 D/3 D/2 D/0 0 13 30 -17
HUN FRUHAUF Benjamin V/5 V/5 3 D/4 V/5 V/5 V/5 0.83 29 15 14
JPN SUZUMURA Kenta V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/0 V/5 0.83 25 13 12
SWE MINDELOF Vincent V/5 V/5 D/1 D/2 5 D/1 D/2 0.33 16 26 -10
ISR CZUCKERMANN Matan V/5 V/5 D/4 V/5 V/5 6 V/5 0.83 29 12 17
ESP GARCIA-ALZORRIZ Roger V/5 V/5 D/0 D/1 V/5 D/2 7 0.5 18 19 -1
Pool 9Piste 509:00 Referee: SERAFIN Blazej (POL)
GRUNDY Sean (GBR)
V/M HS HR HS/HR
SIN CHAN Kevin Jerrold 1 V/5 D/1 D/4 V/5 V/5 V/5 0.67 25 21 4
DEN DANCKWARDT Mathias D/3 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 18 10
SRB MERO Mihaly V/5 D/2 3 D/3 D/4 D/2 V/5 0.33 21 23 -2
GER CHRISTEN Hendrik V/5 D/3 V/5 4 V/5 D/2 V/5 0.67 25 23 2
GBR DE LANGE Kieran D/3 D/3 V/5 D/4 5 V/5 V/5 0.5 25 22 3
HUN NEMETH Gabor D/4 D/2 V/5 V/5 D/1 6 V/5 0.5 22 22 0
USA COOKE Dillon D/1 D/3 D/2 D/2 D/2 D/3 7 0 13 30 -17
Pool 10Piste 609:00 Referee: ROUZAVINA Ianna (RUS)
HELLSTROM Max (SWE)
V/M HS HR HS/HR
HUN SAPI Ferenc 1 D/1 D/2 D/0 V/5 V/5 D/1 0.33 14 27 -13
GBR PEGGS Ben V/5 2 V/5 V/5 V/5 D/2 V/5 0.83 27 10 17
DEN SORENSEN Julius V/5 D/0 3 D/2 V/5 D/1 D/2 0.33 15 24 -9
LAT TETERIS Lukas V/5 D/2 V/5 4 V/5 V/5 V/5 0.83 27 17 10
ISR GOREN Raz D/4 D/0 D/2 D/3 5 D/0 D/3 0 12 30 -18
FRA BEKKAT Thibault D/3 V/5 V/5 D/4 V/5 6 V/5 0.67 27 16 11
GER HOFFMANN Henry V/5 D/2 V/5 D/3 V/5 D/3 7 0.5 23 21 2
Pool 11Piste 811:00 Referee: ROUZAVINA Ianna (RUS)
DONNELLY Devin (USA)
V/M HS HR HS/HR
NED YUNO Elisha 1 D/0 V/5 D/3 D/2 V/5 /0 0.4 15 21 -6
FRA ALVARES Victor V/5 2 V/5 V/5 D/3 V/5 /0 0.8 23 11 12
GBR DEVITT Ronnie D/2 D/0 3 D/3 V/5 D/4 /0 0.2 14 22 -8
ROU DASCALU Bogdan V/5 D/2 V/5 4 V/5 D/3 /0 0.6 20 17 3
GER KLEIN Luis V/5 V/5 D/2 D/1 5 V/5 /0 0.6 18 18 0
DEN KONGSTAD Conrad Seibaek D/4 D/4 V/5 V/5 D/3 6 /0 0.4 21 22 -1
HUN NEMETH Andras F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 7 - 0 0 0
Pool 12Piste 809:00 Referee: LANGE Robert (GER) V/M HS HR HS/HR
LAT SAUKANS Olafs 1 D/0 D/2 D/2 D/2 D/1 D/1 0 8 30 -22
AUS NAGLE Christopher V/5 2 V/5 D/3 D/3 D/2 D/3 0.33 21 22 -1
SWE POPPEL Martin V/5 D/2 3 D/1 D/3 D/1 V/5 0.33 17 24 -7
USA CARLICK Benjamin V/5 V/5 V/5 4 D/2 D/1 D/1 0.5 19 21 -2
POL PODRALSKI Maciej V/5 V/5 V/5 V/5 5 D/2 D/3 0.67 25 20 5
RUS ZAKHARIKOV Anton V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 8 22
GBR DE ALMEIDA Dominic V/5 V/5 D/2 V/5 V/5 D/1 7 0.67 23 18 5
Pool 13Piste 909:00 Referee: BARDENHAGEN Tim (GER)
BRANDT RASMUSSEN Martin (DEN)
V/M HS HR HS/HR
POL DE BAZELAIRE Ludwik 1 D/2 V/5 D/4 D/1 V/5 V/5 0.5 22 20 2
SWE ZINGMARK William V/5 2 D/4 V/5 V/5 D/1 D/3 0.5 23 23 0
HKG YUNG Ho Wai D/1 V/5 3 D/4 D/3 D/0 D/0 0.17 13 29 -16
GBR MINOTT Kamal V/5 D/3 V/5 4 D/4 V/5 V/5 0.67 27 24 3
IRL CUSACK Brendan Francis V/5 D/3 V/5 V/5 5 D/1 V/5 0.67 24 20 4
ITA ERMAN Vincenzo D/2 V/5 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.67 25 15 10
CAN LI Daniel D/2 V/5 V/5 D/3 D/2 D/3 7 0.33 20 23 -3
Pool 14Piste 1009:00 Referee: NGUYEN Thomas (CAN) V/M HS HR HS/HR
GBR BATES Ben 1 /0 D/1 V/5 D/3 D/3 V/5 0.4 17 19 -2
SIN NG Jet Shang Fei F/0 2 F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 - 0 0 0
ESP COLL Mateu V/5 /0 3 D/3 D/4 D/2 D/4 0.2 18 21 -3
GBR FINCH Samuel Marc Leonard D/3 /0 V/5 4 V/5 V/5 V/5 0.8 23 15 8
GER LANGHAMMER Tom V/5 /0 V/5 D/2 5 D/3 D/3 0.4 18 22 -4
RUS KHAMZIN Ernst V/5 /0 V/5 D/4 V/5 6 V/5 0.8 24 13 11
SWE DAHLIN Svante D/1 /0 V/5 D/1 V/5 D/0 7 0.4 12 22 -10
Pool 15Piste 1109:00 Referee: VOGEL Bodo (GER)
LENNON Christopher (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR LOZOVIK Alan 1 V/5 D/1 V/5 V/5 V/5 D/1 0.67 22 23 -1
HUN SZEREMI Andras D/4 2 D/3 D/4 V/5 D/3 V/5 0.33 24 27 -3
USA KNODT Julian V/5 V/5 3 V/5 D/4 D/0 V/5 0.67 24 19 5
GBR ARCHER Ciaran D/2 V/5 D/3 4 D/0 D/1 V/5 0.33 16 27 -11
ARG SERVELLO Augusto Antonio D/3 D/3 V/5 V/5 5 V/5 V/5 0.67 26 20 6
RUS KORMIN Pavel D/4 V/5 V/5 V/5 D/4 6 V/5 0.67 28 14 14
SWE HEDENSKOG Filip V/5 D/4 D/2 D/3 D/2 D/0 7 0.17 16 26 -10
Pool 16Piste 1209:00 Referee: KREISS Tamas (HUN) V/M HS HR HS/HR
GBR RIDSDALE Ethan 1 D/2 D/1 D/3 D/2 V/5 V/5 0.33 18 27 -9
IRL NAGLE Conor V/5 2 D/1 D/1 D/1 V/5 V/5 0.5 18 24 -6
TPE OU Feng Ming V/5 V/5 3 D/4 D/2 V/5 V/5 0.67 26 17 9
GBR RAI Rajan V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/2 D/3 0.67 25 22 3
ITA MACI Alessandro V/5 V/5 V/5 D/4 5 V/5 V/5 0.83 29 14 15
SWE EWERS Alexander D/3 D/3 D/3 V/5 D/1 6 V/5 0.33 20 24 -4
HKG CHOI Siu Tong Edward D/4 D/4 D/2 V/5 D/3 D/2 7 0.17 20 28 -8
Pool 17Piste 1309:00 Referee: DONNELLY Devin (USA) V/M HS HR HS/HR
GBR BROWN Bomba 1 D/1 /0 D/2 V/5 V/5 D/4 0.4 17 20 -3
POL CZARTORYJSKI Szymon V/5 2 /0 V/5 V/5 V/5 D/4 0.8 24 8 16
MEX MARROQUIN Diego F/0 F/0 3 F/0 F/0 F/0 F/0 - 0 0 0
GBR ALDERMAN Shaun Rogers V/5 D/0 /0 4 V/5 D/4 D/3 0.4 17 20 -3
SIN CHEN Xing Jian D/2 D/1 /0 D/3 5 V/5 V/5 0.4 16 21 -5
SWE WESTESSON Malte D/3 D/1 /0 V/5 D/3 6 D/2 0.2 14 24 -10
BRA MAROSTEGA Pedro V/5 V/5 /0 V/5 D/3 V/5 7 0.8 23 18 5
Pool 18Piste 1409:00 Referee: KOVACEVIC Miljan (SRB) V/M HS HR HS/HR
GBR GROSVENOR Owen 1 D/3 D/3 D/0 D/2 D/2 0 10 25 -15
GBR DEAMER Euan V/5 2 D/2 D/3 V/5 V/5 0.6 20 17 3
JPN ITO Takuma V/5 V/5 3 D/4 V/5 D/4 0.6 23 15 8
SWE RIZELL Josef V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/4 0.8 24 13 11
SIN AU EONG Tian Wei Jonathan V/5 D/1 D/0 D/1 5 V/5 0.4 12 21 -9
HUN HARI Mate V/5 D/3 V/5 V/5 D/4 6 0.6 22 20 2
Pool 19Piste Yellow,11:00 Referee: MADR Vilem (CZE)
BRANDT RASMUSSEN Martin (DEN)
V/M HS HR HS/HR
GBR LLOYD Alexander 1 V/5 V/5 V/5 D/4 D/2 V/5 0.67 26 21 5
GER KLEIN Felix D/3 2 V/5 D/4 V/5 D/1 V/5 0.5 23 17 6
SWE PERSSON Sebastian D/4 D/2 3 V/5 D/3 D/1 D/1 0.17 16 27 -11
GBR MULCAHY Isaac Miles D/2 V/5 D/2 4 D/0 D/4 V/5 0.33 18 26 -8
SVK KRALIK Andrej V/5 D/0 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.67 22 19 3
HUN MENDREY Tamas V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/1 0.83 26 15 11
NED FENS Julian D/2 D/0 V/5 D/2 D/2 V/5 7 0.33 16 22 -6
Pool 20Piste Green,11:00 Referee: GORAL Tomasz (SWE)
BARDENHAGEN Tim (GER)
V/M HS HR HS/HR
GBR BIRCH Jai 1 D/3 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 28 15 13
NED DE JONG Olivier V/5 2 V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 0.83 29 17 12
HUN MATYAS Balint D/4 D/4 3 D/4 V/5 V/5 D/4 0.33 26 27 -1
GBR PALLIER Sebastian D/3 V/5 V/5 4 V/5 D/2 D/3 0.5 23 24 -1
BEL VAN GIJSEL Sander D/0 D/0 D/4 D/1 5 D/3 D/2 0 10 30 -20
SIN LIM Joshua Ian D/1 D/2 D/3 V/5 V/5 6 V/5 0.5 21 21 0
ISR ROSENFELD Roey Eliyahu D/2 D/3 V/5 V/5 V/5 D/1 7 0.5 21 24 -3
Pool 21Piste Red,11:00 Referee: GROSS Gregory (ISR)
HAZELWOOD Daniel (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR PAGE James 1 D/4 D/3 D/2 V/5 V/5 D/4 0.33 23 24 -1
NED VAN EGMOND Dirk Jan V/5 2 D/2 D/2 D/4 V/5 V/5 0.5 23 23 0
BEL NAVAS Miguel V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 17 13
GBR MORRIS Richard V/5 V/5 D/4 4 V/5 V/5 V/5 0.83 29 15 14
CAN JALOWICA Brandon D/2 V/5 D/4 D/4 5 V/5 V/5 0.5 25 23 2
FIN TAPONEN Oskari D/2 D/2 D/1 D/0 D/3 6 D/2 0 10 30 -20
POL MILLER Jakub V/5 D/2 D/3 D/2 D/1 V/5 7 0.33 18 26 -8
Pool 22Piste Blue11:00 Referee: VOGEL Bodo (GER)
HELLSTROM Max (SWE)
V/M HS HR HS/HR
GBR STANDEN David 1 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 0.83 29 12 17
NED BORST Sebastiaan D/2 2 V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 0.67 26 18 8
ISR MEDAN Jonathan D/0 D/1 3 D/1 D/0 D/3 D/0 0 5 30 -25
GBR ELLIKER Daniel D/2 D/0 V/5 4 D/3 D/4 D/1 0.17 15 26 -11
HUN KALI Andras D/2 D/3 V/5 V/5 5 D/4 D/2 0.33 21 23 -2
ESP GARCIA APARICIO Gabriel D/1 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/2 0.67 23 25 -2
DEN BERG Thomas Lerche V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 7 0.83 29 14 15
Pool 23Piste 111:00 Referee: TAMAS Henriette (HUN)
MOORE Stephen Anthony William (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR SAVAGE Alastair 1 D/0 D/1 D/3 V/5 D/0 D/2 0.17 11 29 -18
NED SPLIT Olivier V/5 2 D/1 V/5 V/5 D/2 D/2 0.5 20 20 0
RUS BAKIROV Marat V/5 V/5 3 V/5 V/5 D/3 V/5 0.83 28 13 15
GBR JOLLEY Isaac V/5 D/2 D/3 4 V/5 D/1 D/1 0.33 17 27 -10
ISR BAUM Ziv D/4 D/3 D/1 D/4 5 V/5 V/5 0.33 22 25 -3
CRO FILES Petar V/5 V/5 V/5 V/5 D/1 6 V/5 0.83 26 13 13
GER PIETSCH Lewis V/5 V/5 D/2 V/5 D/4 D/2 7 0.5 23 20 3
Pool 24Piste 211:00 Referee: KOVACEVIC Miljan (SRB)
LENNON Christopher (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR BILLING Matthew 1 D/1 D/0 V/5 V/5 D/1 V/5 0.5 17 20 -3
RUS KHAMZIN Askar V/5 2 D/4 V/5 D/3 V/5 V/5 0.67 27 12 15
JPN FUJIKURA Rui V/5 V/5 3 V/5 V/5 D/1 V/5 0.83 26 13 13
GBR WILLIAMS Robert D/2 D/1 D/0 4 V/5 D/3 V/5 0.33 16 27 -11
NED DUALEH Quincy D/2 V/5 D/3 D/3 5 D/1 D/2 0.17 16 28 -12
LAT BLUMENTALS Renars V/5 D/0 V/5 V/5 V/5 6 V/5 0.83 25 11 14
ISR RAPOPORT Yaakov Ber D/1 D/0 D/1 D/4 V/5 D/0 7 0.17 11 27 -16
Pool 25Piste 311:00 Referee: HEJRSKOV Mads-Vetli (DEN)
GRUNDY Sean (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR JOY James 1 D/1 D/0 D/2 D/0 D/0 V/5 0.17 8 28 -20
NED ZOONS Edo V/5 2 V/5 V/5 D/1 D/2 V/5 0.67 23 16 7
BEL LECOCQ Hans Joachim V/5 D/3 3 V/5 D/3 D/4 V/5 0.5 25 17 8
GBR BROUGHAM Samuel V/5 D/2 D/1 4 D/2 D/2 V/5 0.33 17 23 -6
HUN MESZAROS Tamas V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 12 18
FRA VOLTZ Tom V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 6 V/5 0.83 29 17 12
ISR OVADIA Pele D/3 D/0 D/1 D/1 D/2 D/4 7 0 11 30 -19
Pool 26Piste 411:00 Referee: PROIETTI MOSCA Marco (ITA)
BEARDMORE Alex (GBR)
V/M HS HR HS/HR
GBR ABIDOGUN Kola 1 V/5 V/5 D/4 D/3 D/3 /0 0.4 20 22 -2
NED GIACON Daniel D/4 2 D/3 V/5 V/5 V/5 /0 0.6 22 15 7
HUN BALOGH Boldizsar D/3 V/5 3 V/5 V/5 D/0 /0 0.6 18 18 0
GBR HEAD Connor V/5 D/3 D/2 4 D/3 V/5 /0 0.4 18 23 -5
DEN ANDERSEN Emil Ulrik V/5 D/2 D/3 V/5 5 D/3 /0 0.4 18 21 -3
JPN SUGAWARA Kohei V/5 D/0 V/5 D/4 V/5 6 /0 0.6 19 16 3
CAN DUBE Charles-Hugo F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 F/0 7 - 0 0 0
Pool 27Piste 511:00 Referee: NGUYEN Thomas (CAN)
JACOBSON Tyler (USA)
V/M HS HR HS/HR
GBR BARWELL Peter 1 D/0 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 25 15 10
RUS MATVEEV Andrey V/5 2 D/2 V/5 V/5 V/5 D/4 0.67 26 16 10
POL CEGIELSKI Bartosz D/4 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 0.83 29 11 18
GBR BURN Joshua D/1 D/3 D/1 4 D/2 V/5 D/1 0.17 13 28 -15
SLO STARC Luka D/0 D/0 D/0 V/5 5 D/2 V/5 0.33 12 25 -13
DEN PORS Christian D/3 D/3 D/1 D/3 V/5 6 D/1 0.17 16 27 -11
NED POST Patrick D/2 V/5 D/2 V/5 D/3 V/5 7 0.5 22 21 1
Pool 28Piste 611:00 Referee: LANGE Robert (GER)
ANGAD-GAUR Indra (NED)
V/M HS HR HS/HR
GBR MELIA Rhys 1 V/5 V/5 V/5 V/5 D/1 D/2 0.67 23 18 5
PER RISCO Martin D/1 2 D/0 V/5 D/0 D/1 D/1 0.17 8 29 -21
LAT KUCEBA Vitalijs D/4 V/5 3 V/5 V/5 D/3 D/1 0.5 23 21 2
GBR ROBINSON Daniel D/0 D/4 D/3 4 D/4 D/4 D/2 0 17 30 -13
FRA MOURRAIN Aymeric D/3 V/5 D/3 V/5 5 V/5 D/2 0.5 23 22 1
JPN NAGANO Yudai V/5 V/5 V/5 V/5 D/3 6 D/4 0.67 27 19 8
RUS PIVOVAROV Alexander V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 7 1 30 12 18
Pool 29Piste 711:00 Referee: SERAFIN Blazej (POL)
DENZER Benjamin (GER)
V/M HS HR HS/HR
DEN DAHLIN Kolja 1 D/0 V/5 D/4 D/4 V/5 0.4 18 16 2
ITA VALTRIANI Matteo V/5 2 V/5 D/2 V/5 D/4 0.6 21 15 6
GBR SHARMAN Conor D/0 D/2 3 D/2 D/0 D/0 0 4 25 -21
NED DE RUITER Job V/5 V/5 V/5 4 V/5 D/3 0.8 23 15 8
JPN ITO Hiroki V/5 D/3 V/5 D/2 5 D/2 0.4 17 19 -2
HUN BAKO Tamas D/1 V/5 V/5 V/5 V/5 6 0.8 21 14 7