Clean Sport learn more

results: list of results

Back to results
Competition Place Date Category Weapon Gender Event Type
Coupe du Monde Legnano 24.10.14 S E F I A

* Results of the competitions marked with asterisk were not validated yet.

Pool 1Piste Bleu09:00 Referee: POURSALMAN Alireza (IRI) V/M HS HR HS/HR
GER MARKOVIC Marijana 1 V/5 V/5 D/1 D/3 V/5 V/3 0.67 22 20 2
KOR SONG Sera D/3 2 V/5 V/5 V/5 V/3 D/1 0.67 22 21 1
POL DABROWA Katarzyna D/3 D/1 3 D/4 V/5 D/3 V/5 0.33 21 27 -6
RUS SHUTOVA Lyubov V/5 D/4 V/5 4 D/2 V/5 V/5 0.67 26 18 8
HUN BUKOCKI Bianka V/4 D/4 D/4 V/5 5 D/0 V/5 0.5 22 23 -1
USA VIE Natalie D/3 D/2 V/5 D/1 V/5 6 V/5 0.5 21 19 2
CAN CAROUSSOS Symi D/2 V/5 D/3 D/2 D/3 D/3 7 0.17 18 24 -6
Pool 2Piste Rouge09:00 Referee: IVANKOVIC Michael (CAN) V/M HS HR HS/HR
POR BONITO Fabiana 1 D/3 D/1 D/2 D/3 V/5 D/2 0.17 16 29 -13
ITA FALQUI Eugenia V/5 2 V/5 V/5 D/4 V/5 D/4 0.67 28 23 5
HKG KONG Man Wai V/5 D/4 3 D/4 V/5 V/5 V/5 0.67 28 17 11
GER SCHUENKE Anja V/5 D/3 V/5 4 V/5 V/5 V/5 0.83 28 17 11
USA SEVERSON Ashley V/5 V/5 D/2 D/2 5 D/3 D/2 0.33 19 27 -8
ROU DUMITRU Ioana Adriana D/4 D/3 D/1 D/3 V/5 6 V/3 0.33 19 25 -6
HUN TOTH Hajnalka V/5 V/5 D/3 D/1 V/5 D/2 7 0.5 21 21 0
Pool 3Piste Vert09:00 Referee: PEIKRISHVILI Irine (GEO)
RAMOLINI Pierfrancesco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
BRA MILLER Katherine 1 V/5 D/1 V/5 D/1 D/0 V/5 0.5 17 23 -6
UKR NOVOSELSKA Tetiana D/4 2 D/1 D/2 D/0 D/2 D/0 0 9 30 -21
GER SOZANSKA Monika V/5 V/5 3 D/1 V/5 V/5 D/2 0.67 23 16 7
USA FORD Isabel D/3 V/5 V/5 4 D/3 V/5 D/4 0.5 25 22 3
SWE HAARLEM Sophie V/5 V/5 D/2 V/5 5 D/3 D/2 0.5 22 19 3
FRA CAZE Amelie V/3 V/5 D/4 D/4 V/5 6 V/5 0.67 26 19 7
ROU CONSTANTIN Ana Maria D/3 V/5 V/3 V/5 V/5 D/4 7 0.67 25 18 7
Pool 4Piste Jaune09:00 Referee: BEN CHAABENE Iheb (TUN)
VISCARDI Alberto (ITA)
V/M HS HR HS/HR
GER HUGAS-MALLORQUI Maria 1 V/5 D/3 D/2 V/5 V/5 D/3 0.5 23 24 -1
MAR CHBANI Khadija D/3 2 D/3 D/2 D/1 D/3 D/1 0 13 30 -17
KOR LEE Hyein V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 19 11
SWE BARVESTAD Kinka V/5 V/5 D/2 4 V/5 V/5 V/5 0.83 27 16 11
ESP ALDANA Naiara D/3 V/5 D/4 D/3 5 V/5 D/1 0.33 21 24 -3
HUN MIHALY Kata D/4 V/5 D/3 D/2 D/3 6 D/4 0.17 21 28 -7
ITA DEL CARRETTO Bianca V/4 V/5 D/4 D/2 V/5 V/5 7 0.67 25 19 6
Pool 5Piste 509:00 Referee: PISTACCHI Marco (ITA) V/M HS HR HS/HR
CHN HAO Jialu 1 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/3 1 28 14 14
CAN JORQUERA PALMER Daria D/1 2 D/1 V/5 V/5 D/3 D/2 0.33 17 27 -10
USA BAZARBAYEVA Dina D/4 V/5 3 D/4 D/4 D/2 V/5 0.33 24 25 -1
FRA GRUMIER Mathilde D/3 D/4 V/5 4 D/4 V/5 V/5 0.5 26 26 0
RUS SHASHARINA Elena D/4 D/3 V/5 V/5 5 V/5 V/5 0.67 27 20 7
UKR KHAVALDGIE Vladlena D/2 V/5 V/5 D/4 D/0 6 D/2 0.33 18 25 -7
CZE PECHOVOVA Michala D/0 V/5 D/4 D/3 D/2 V/5 7 0.33 19 22 -3
Pool 6Piste 609:00 Referee: MANZOTTI Matteo (ITA) V/M HS HR HS/HR
SRB CARAN Romana 1 D/4 V/3 D/2 D/4 D/2 D/1 0.17 16 27 -11
GRE SIDIROPOULOU-CHRISTODOULOU Niki-Katerina V/5 2 V/5 D/3 D/3 V/5 V/5 0.67 26 22 4
GEO KHOSTARIA Eliso D/2 D/2 3 D/3 D/0 D/2 D/4 0 13 25 -12
SUI GEROUDET Tiffany V/5 V/5 V/5 4 D/1 V/5 V/5 0.83 26 16 10
CHN XIANG Yixuan V/5 V/5 V/2 V/5 5 D/4 V/4 0.83 25 14 11
POL ZAMACHOWSKA Aleksandra V/5 D/3 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.67 26 22 4
SVK CIPAROVA Dagmar V/5 D/3 V/5 D/0 D/1 D/4 7 0.33 18 24 -6
Pool 7Piste 709:00 Referee: GEROSSIDERIS Efstathios (GRE) V/M HS HR HS/HR
GBR LAWRENCE Corinna 1 V/5 V/5 D/4 D/1 V/5 V/5 0.67 25 17 8
FIN LEHTONEN Suvi D/2 2 V/5 D/3 D/4 V/5 D/3 0.33 22 22 0
BRA COSTA Rayssa D/1 D/0 3 V/5 D/2 V/5 D/3 0.33 16 28 -12
ISR MELENTIEV Polina V/5 V/5 D/4 4 D/4 V/5 V/5 0.67 28 23 5
FRA TAHE Oceane V/4 V/5 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.83 26 20 6
ITA DE ALTI Sara D/1 D/2 D/4 D/3 V/5 6 D/4 0.17 19 27 -8
ROU GHERMAN Simona D/4 V/5 V/5 D/3 D/4 V/5 7 0.5 26 25 1
Pool 8Piste 809:00 Referee: BOROSAK Mirna (CRO) V/M HS HR HS/HR
HUN ZAVODA Dora 1 D/2 V/5 D/2 V/5 D/4 D/3 0.33 21 26 -5
ITA NAVARRIA Mara V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 14 16
RSA CARFOOT Tamryn D/2 D/2 3 D/1 V/5 V/4 D/1 0.33 15 24 -9
POL KNAPIK-MIAZGA Renata V/5 D/4 V/5 4 V/5 V/4 D/3 0.67 26 15 11
MDA DABROCK Oxana D/4 D/0 D/1 D/1 5 V/5 D/1 0.17 12 28 -16
ESP PENA Berta V/5 D/2 D/3 D/2 D/3 6 D/1 0.17 16 27 -11
RUS MARTYNYUK Daria V/5 D/4 V/5 V/4 V/5 V/5 7 0.83 28 14 14
Pool 9Piste 909:00 Referee: DELI Dora (HUN) V/M HS HR HS/HR
CAN MACKINNON Leonora 1 V/5 V/5 D/3 D/4 V/5 D/4 0.5 26 27 -1
PUR DIAZ RIVERA Elinette D/4 2 D/0 D/1 D/2 V/5 D/2 0.17 14 28 -14
USA HOLMES Katharine D/4 V/5 3 V/5 D/2 V/5 V/4 0.67 25 17 8
POL STROKA Malgorzata V/5 V/5 D/2 4 D/0 V/5 V/4 0.67 21 19 2
ITA SANTANDREA Federica V/5 V/5 V/5 V/5 5 V/5 V/5 1 30 11 19
SVK KAMENISCAKOVA Ida D/4 D/3 D/4 D/2 D/2 6 D/3 0 18 30 -12
ISR TAL Nickol V/5 V/5 D/1 D/3 D/1 V/5 7 0.5 20 22 -2
Pool 10Piste 1009:00 Referee: MAZUR Yuriy (UKR)
PROIETTI MOSCA Marco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
CAN GERVAIS Leslie-Ann 1 D/2 D/4 D/3 D/1 D/3 D/4 0 17 29 -12
HUN ANTAL Edina V/5 2 V/5 V/5 D/3 D/4 V/5 0.67 27 23 4
ITA BOSCARELLI Francesca V/5 D/4 3 V/5 V/5 D/2 V/5 0.67 26 24 2
GBR BOTTOMS Lindsay V/4 D/3 D/4 4 D/3 D/1 D/3 0.17 18 27 -9
FRA AWONG Amelie V/5 V/5 D/4 V/5 5 D/2 D/4 0.5 25 22 3
JPN SHIMOOKAWA Ayaka V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 D/4 0.83 29 17 12
CZE OLEXOVA Martina V/5 D/4 D/2 V/4 V/5 V/5 7 0.67 25 25 0
Pool 11Piste Bleu11:00 Referee: DELI Dora (HUN) V/M HS HR HS/HR
ITA RIZZI Giulia 1 V/5 D/2 D/4 V/5 V/5 V/5 0.67 26 21 5
USA HURLEY Kelley D/4 2 D/4 V/5 V/5 V/5 V/5 0.67 28 21 7
POL BLACH Blanka V/5 V/5 3 V/5 V/5 D/4 D/3 0.67 27 18 9
FIN LUMME Terhi V/5 D/3 D/2 4 V/5 V/5 D/2 0.5 22 21 1
CZE VACINOVA Gabriela D/3 D/3 D/0 D/4 5 V/5 V/5 0.33 20 26 -6
AUS REYNOLDS Amy D/2 D/1 V/5 D/0 D/4 6 D/3 0.17 15 29 -14
LAT RUBLEVSKA Jelena D/2 D/4 V/5 V/3 D/2 V/5 7 0.5 21 23 -2
Pool 12Piste Rouge11:00 Referee: BEN CHAABENE Iheb (TUN)
RAMOLINI Pierfrancesco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
HUN BUDAI Dorina 1 V/5 D/3 D/1 V/5 D/1 V/5 0.5 20 20 0
ESP GARCIA RODRIGUEZ Ines D/2 2 D/1 D/4 D/3 D/2 D/2 0 14 30 -16
POR HERMINIO Ines V/5 V/5 3 D/1 V/4 D/4 V/5 0.67 24 19 5
FRA JACQUES ANDRE COQUIN Josephine V/2 V/5 V/5 4 V/5 D/1 V/5 0.83 23 16 7
BRA SIMEAO Amanda D/2 V/5 D/3 D/1 5 V/5 V/5 0.5 21 24 -3
ITA MURONI Marzia V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 6 V/5 0.83 29 16 13
CZE ONDRACKOVA Natalie D/4 V/5 D/2 D/4 D/3 D/3 7 0.17 21 27 -6
Pool 13Piste Vert11:00 Referee: IVANKOVIC Michael (CAN) V/M HS HR HS/HR
JPN OHASHI Rie 1 D/2 D/3 V/5 V/4 V/5 V/4 0.67 23 21 2
ITA BATINI Camilla V/5 2 D/4 V/5 V/5 V/5 D/4 0.67 28 18 10
HUN REVESZ Julianna V/5 V/5 3 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 16 14
GBR JEANES Emily Clare D/3 D/4 D/3 4 D/1 V/5 D/1 0.17 17 26 -9
LIB TANNOUS Dominique D/3 D/0 D/4 V/5 5 V/5 D/4 0.33 21 21 0
LAT NIKKARE Gretta Marija D/2 D/2 D/0 D/1 D/1 6 D/0 0 6 30 -24
FRA NGOM Mariem D/3 V/5 D/2 V/5 V/5 V/5 7 0.67 25 18 7
Pool 14Piste Jaune11:00 Referee: GEROSSIDERIS Efstathios (GRE) V/M HS HR HS/HR
ITA SANTUCCIO Alberta 1 V/5 D/2 D/3 V/5 V/5 V/5 0.67 25 24 1
GBR SMITH Katrina D/4 2 D/4 V/5 V/5 D/4 D/4 0.33 26 27 -1
RUS LICHAGINA Yulia V/3 V/5 3 V/5 D/4 V/5 V/5 0.83 27 16 11
ROU SBARCIA Raluca Cristina V/5 D/4 D/2 4 D/4 V/5 D/2 0.33 22 27 -5
KOR LEE Hyewon D/4 D/3 V/5 V/5 5 D/2 V/5 0.5 24 26 -2
USA VAN BRUMMEN Anna D/4 V/5 D/2 D/4 V/5 6 V/5 0.5 25 25 0
ESP CISNEROS Alejandra D/4 V/5 D/1 V/5 D/3 D/4 7 0.33 22 26 -4
Pool 15Piste 511:00 Referee: POURSALMAN Alireza (IRI) V/M HS HR HS/HR
POL PIEKARSKA Magdalena 1 V/5 /0 V/5 V/5 V/5 D/2 0.8 22 17 5
AUT SCHMIDL Paula D/2 2 /0 D/2 D/4 V/5 D/4 0.2 17 23 -6
TUR KAYAOGLU Ilayda F/0 F/0 3 F/0 F/0 F/0 F/0 - 0 0 0
ITA BRIASCO Brenda D/4 V/5 /0 4 D/4 V/5 D/4 0.4 22 19 3
FRA GALANTINE Vanessa D/3 V/5 /0 V/5 5 D/4 D/4 0.4 21 23 -2
UKR PETRIUK Olga D/3 D/3 /0 D/2 V/5 6 V/4 0.4 17 22 -5
CHN SUN Yiwen V/5 V/5 /0 V/5 V/5 D/3 7 0.8 23 18 5
Pool 16Piste 611:00 Referee: PEIKRISHVILI Irine (GEO)
VISCARDI Alberto (ITA)
V/M HS HR HS/HR
ITA ANNITTO Carola 1 D/3 V/5 D/1 D/2 D/4 V/5 0.33 20 23 -3
CRO TOPIC Toncica V/5 2 V/5 V/5 D/2 D/3 D/1 0.5 21 22 -1
CRC CAMPOS ESQUIVEL Andrea D/2 D/2 3 D/1 D/2 D/1 D/3 0 11 30 -19
LUX FAUTSCH Lis V/5 D/2 V/5 4 V/5 D/3 V/5 0.67 25 18 7
GER DUPLITZER Imke V/5 V/5 V/5 D/2 5 D/2 V/5 0.67 24 16 8
FRA MALLO Auriane V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 13 17
SUI BLUM Alexandra D/1 V/5 V/5 D/4 D/0 D/0 7 0.33 15 24 -9
Pool 17Piste 711:00 Referee: MAZUR Yuriy (UKR)
PROIETTI MOSCA Marco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
SUI KRIEGER Angela 1 V/5 V/5 D/2 D/1 D/4 V/5 0.5 22 22 0
EST PAJU Nelli D/3 2 V/5 V/5 D/3 V/5 V/5 0.67 26 19 7
VEN MARTINEZ Maria D/3 D/3 3 D/1 D/2 V/5 V/5 0.33 19 22 -3
ARG DI TELLA Isabel V/5 D/1 V/2 4 D/3 D/3 V/5 0.5 19 20 -1
RUS KHRAPINA Violetta V/5 V/5 V/5 V/5 5 D/2 D/3 0.67 25 18 7
GBR MATTHEWS Abbi V/5 D/1 D/3 V/4 V/5 6 V/5 0.67 23 23 0
ITA FOIETTA Nicol D/1 D/4 D/2 D/3 V/4 D/4 7 0.17 18 28 -10
Pool 18Piste 811:00 Referee: BOROSAK Mirna (CRO) V/M HS HR HS/HR
ESP FERNANDEZ CALLEJA Sara 1 V/3 D/2 V/5 D/1 V/5 V/2 0.67 18 18 0
UKR POCHKALOVA Anfisa D/2 2 V/3 V/5 V/5 V/5 V/1 0.83 21 13 8
HUN VARNAI Vivien V/5 D/2 3 D/2 V/5 V/5 V/3 0.67 22 18 4
ITA BAROLI Lorenza D/4 D/4 V/5 4 D/4 V/5 D/3 0.33 25 26 -1
RUS ANDRYUSHINA Tatyana V/5 D/3 D/2 V/5 5 V/5 V/5 0.67 25 19 6
CAN SZE Ka Yan D/1 D/1 D/4 D/4 D/3 6 D/4 0 17 30 -13
GER MULTERER Ricarda D/1 D/0 D/2 V/5 D/1 V/5 7 0.33 14 18 -4
Pool 19Piste 911:00 Referee: PISTACCHI Marco (ITA) V/M HS HR HS/HR
GER NDOLO Alexandra 1 D/2 D/2 V/5 V/5 V/4 V/5 0.67 23 17 6
RUS GUDKOVA Tatiana V/5 2 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 15 15
GBR LAWRENCE Hannah Elizabeth V/3 D/3 3 V/3 V/5 V/5 V/4 0.83 23 20 3
MEX AVENA Alexandra D/3 D/4 D/2 4 V/5 V/5 V/5 0.5 24 19 5
LTU MARCLAY Jurate D/2 D/3 D/4 D/3 5 V/5 D/4 0.17 21 29 -8
NED BOONE Kelly D/3 D/2 D/4 D/2 D/4 6 V/5 0.17 20 26 -6
FRA URSULET Ingrid D/1 D/1 D/3 D/1 V/5 D/2 7 0.17 13 28 -15
Pool 20Piste 1011:00 Referee: MANZOTTI Matteo (ITA) V/M HS HR HS/HR
EST LEHIS Katrina 1 V/5 V/5 D/4 V/5 V/5 V/5 0.83 29 16 13
RUS KOCHNEVA Olga D/4 2 V/5 D/3 V/5 D/4 V/5 0.5 26 23 3
CZE DOUBOVA Dominika D/0 D/2 3 V/5 D/2 D/4 V/5 0.33 18 26 -8
POL MOSLER Dominika V/5 V/5 D/4 4 D/3 V/5 V/5 0.67 27 20 7
UKR PANTELYEYEVA Kseniya D/3 D/4 V/5 V/5 5 V/4 V/5 0.67 26 20 6
ROU UDREA Maria D/4 V/5 V/5 D/1 D/3 6 D/3 0.33 21 27 -6
JPN UEDA Kaho D/0 D/2 D/2 D/2 D/2 V/5 7 0.17 13 28 -15
Pool 21Piste Bleu13:00 Referee: BOROSAK Mirna (CRO)
PISTACCHI Marco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
ISR MARINUK Avital 1 D/4 V/5 V/5 V/5 D/2 V/5 0.67 26 19 7
AUS HALLS Joanna V/5 2 V/5 D/4 D/4 D/2 D/1 0.33 21 24 -3
CRC YEPES MOLINA Dirley Janineth D/2 D/0 3 D/2 D/3 D/4 D/1 0 12 30 -18
CAN HOPPE Malinka D/2 V/5 V/5 4 D/4 D/4 D/4 0.33 24 26 -2
HUN JUNG Alexandra D/2 V/5 V/5 V/5 5 D/3 V/5 0.67 25 24 1
ITA TESSERIN Luisa V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 17 13
SWE GARS Sanne D/3 V/5 V/5 V/5 D/3 D/2 7 0.5 23 21 2
Pool 22Piste Rouge13:00 Referee: MAZUR Yuriy (UKR)
PROIETTI MOSCA Marco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
CHN LIN Sheng 1 V/5 V/4 D/3 V/5 V/4 D/2 0.67 23 19 4
ESP FERNANDEZ PEREZ Paula D/2 2 D/4 D/1 V/5 V/5 D/2 0.33 19 28 -9
BRA GUILHON Cleia D/1 V/5 3 D/2 V/5 D/3 V/5 0.5 21 24 -3
USA SPETA Mason V/4 V/5 V/5 4 V/5 V/5 D/1 0.83 25 17 8
CZE DOUBOVA Daniela D/4 D/4 D/4 D/3 5 D/4 D/2 0 21 30 -9
ROU POP Simona D/3 D/4 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.5 25 25 0
FIN KOCK Catharina V/5 V/5 D/2 V/5 V/5 D/4 7 0.67 26 17 9
Pool 23Piste Vert13:00 Referee: POURSALMAN Alireza (IRI) V/M HS HR HS/HR
ITA QUONDAMCARLO Francesca 1 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 1 30 13 17
HUN BOHUS Reka D/1 2 V/5 V/5 D/1 D/4 V/5 0.5 21 23 -2
FRA WAINER Barbara D/1 D/3 3 D/4 D/4 D/3 D/2 0 17 30 -13
KOR BAK Sohyeong D/4 D/3 V/5 4 D/3 D/1 D/4 0.17 20 28 -8
UKR IVCHENKO Anastasia D/4 V/5 V/5 V/5 5 D/4 V/5 0.67 28 21 7
POL NELIP Ewa D/3 V/5 V/5 V/4 V/5 6 V/5 0.83 27 17 10
CAN MARK-LARKIN Brittany D/0 D/2 V/5 V/5 D/3 D/0 7 0.33 15 26 -11
Pool 24Piste Jaune13:00 Referee: GEROSSIDERIS Efstathios (GRE) V/M HS HR HS/HR
ITA DI FRANCO Virginia 1 V/5 V/5 D/2 D/2 V/5 V/5 0.67 24 24 0
SWE BERGDAHL Johanna D/3 2 V/4 D/3 V/5 V/5 D/1 0.5 21 21 0
BRA MENEZES Clarisse D/4 D/2 3 D/1 V/5 V/5 D/4 0.33 21 25 -4
RUS LOGUNOVA Tatiana V/5 V/5 V/5 4 V/5 V/5 D/4 0.83 29 16 13
RSA BARRETT Juliana V/5 D/2 D/2 D/1 5 D/3 V/5 0.33 18 24 -6
POL SWATOWSKA Martyna D/4 D/2 D/4 D/4 V/5 6 V/5 0.33 24 23 1
VEN MARTINEZ Dayana D/3 V/5 V/5 V/5 D/2 D/0 7 0.5 20 24 -4
Pool 25Piste 513:00 Referee: PEIKRISHVILI Irine (GEO)
VISCARDI Alberto (ITA)
V/M HS HR HS/HR
KOR KIM Myoungsun 1 V/5 D/3 V/5 V/3 D/2 D/3 0.5 21 19 2
GBR CROOK Jayne D/1 2 D/2 D/2 D/3 V/5 V/5 0.33 18 25 -7
GER EHLER Alexandra V/4 V/5 3 V/5 D/4 D/3 D/2 0.5 23 21 2
FRA VITALIS Coraline D/4 V/5 D/1 4 D/4 V/5 V/5 0.5 24 22 2
FIN KOCK Michaela D/2 V/5 V/5 V/5 5 D/2 D/1 0.5 20 24 -4
USA ANTEKEIER Madeline V/3 D/3 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.67 24 17 7
RUS SIVKOVA Anna V/5 D/2 V/5 D/2 V/5 D/0 7 0.5 19 21 -2
Pool 26Piste 613:00 Referee: DELI Dora (HUN) V/M HS HR HS/HR
GBR COHEN Mary 1 /0 D/3 V/5 V/5 D/4 D/2 0.4 19 22 -3
BRA DANTAS Bianca A/0 2 A/0 A/0 A/0 A/0 A/0 - 0 0 0
SRB RODIC Smiljka V/5 /0 3 D/2 V/5 D/2 D/3 0.4 17 20 -3
POL DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta D/4 /0 V/5 4 V/5 V/5 D/2 0.6 21 16 5
ITA FERRARI Marta D/3 /0 D/3 D/3 5 V/5 V/1 0.4 15 16 -1
USA DUMAS Courtney V/5 /0 V/4 D/3 D/1 6 D/3 0.4 16 21 -5
KOR CHOI Eunsook V/5 /0 V/5 V/3 D/0 V/5 7 0.8 18 11 7
Pool 27Piste 713:00 Referee: MANZOTTI Matteo (ITA) V/M HS HR HS/HR
UKR BEZHURA Dzhoan Feybi 1 D/3 D/0 D/3 V/5 V/4 V/5 0.5 20 23 -3
POL ZAGALA Jagoda V/5 2 V/5 V/4 V/5 V/5 V/5 1 29 13 16
VEN PIOVESAN SILVA Patrizia V/5 D/3 3 D/3 D/4 D/3 V/5 0.33 23 23 0
SUI BRUNNER Pauline V/4 D/2 V/4 4 V/5 V/5 V/5 0.83 25 17 8
DOM SEGNINI BOCCHIA DI RINALDI Elisa D/3 D/1 V/5 D/0 5 D/4 V/5 0.33 18 27 -9
GER KIRSCHEN Julia D/3 D/3 V/5 D/3 V/5 6 V/5 0.5 24 24 0
USA CHIMAHUSKY Rebecca D/3 D/1 D/4 D/4 D/3 D/3 7 0 18 30 -12
Pool 28Piste 813:00 Referee: IVANKOVIC Michael (CAN) V/M HS HR HS/HR
GER CHRISTMANN Beate 1 D/3 V/5 D/1 V/5 V/3 V/5 0.67 22 17 5
SWE SAMUELSSON Emma V/5 2 V/5 D/4 V/5 D/4 V/5 0.67 28 23 5
ITA CLERICI Alice D/3 D/4 3 V/3 D/4 D/1 V/5 0.33 20 23 -3
POL PYTKA Kamila V/2 V/5 D/2 4 D/3 D/2 V/5 0.5 19 19 0
SUI STAEHLI Laura D/1 D/3 V/5 V/5 5 V/5 D/1 0.5 20 26 -6
JPN MORIOKA Miho D/2 V/5 V/4 V/3 D/4 6 D/2 0.5 20 20 0
ROU TATARAN Amalia D/4 D/3 D/2 D/3 V/5 V/5 7 0.33 22 23 -1
Pool 29Piste 913:00 Referee: BEN CHAABENE Iheb (TUN)
RAMOLINI Pierfrancesco (ITA)
V/M HS HR HS/HR
ITA CARPEGNA Sara 1 V/5 V/5 V/5 V/5 D/4 V/5 0.83 29 18 11
HUN KUN Anna D/3 2 V/5 D/2 V/5 D/3 V/4 0.5 22 22 0
AUT GOLLESCH-GARLI Karin D/3 D/2 3 D/2 D/3 D/4 D/2 0 16 30 -14
EST KUUSK Kristina D/3 V/5 V/5 4 V/5 D/4 D/4 0.5 26 21 5
CHN XU Chengzi D/3 D/2 V/5 D/2 5 D/4 V/5 0.33 21 25 -4
UKR KRYVYTSKA Olena V/5 V/5 V/5 V/5 V/5 6 V/5 1 30 22 8
GER STAHLBERG Nadine D/1 D/3 V/5 V/5 D/2 D/3 7 0.33 19 25 -6